Labelauty (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Labels
da: Etiketter

en: Key
da: Nøgle

en: Hide labels
da: Skjul labels

en: Checked
da: Markeret
