Labelauty (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Labels
de: Beschriftungen

en: Key
de: Schlüssel

en: Unchecked
de: Deaktiviert

en: Hide labels
de: Beschriftungen ausblenden

en: Only the listed forms
de: Nur die aufgelisteten Formulare

en: Checked
de: Überprüft
