Labelauty (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Not found
et: Ei leitud

en: Labels
et: Sildid

en: Key
et: Võti

en: Checked
et: Kontrollitud
