Labelauty (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Labels
fa: برچسب‌ها

en: Key
fa: کلید

en: Plugin
fa: افزونه

en: Checked
fa: بررسی شده
