Labelauty (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Labels
fr: Étiquettes

en: Key
fr: Clef

en: Unchecked
fr: Décoché

en: Checked
fr: Vérifié
