Labelauty (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Key
gu: ચાવી

en: Checked
gu: ચકાસાયેલ
