Labelauty (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Not found
he: לא נמצא

en: Labels
he: תוויות

en: Key
he: מפתח

en: Plugin
he: פלאגין

en: Checked
he: נבדק
