Labelauty (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Checked
hi: जाँचा
