Labelauty (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Key
id: Kunci

en: Checked
id: Terpilih
