Labelauty (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Key
oc: Clau
