Labelauty (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Labels
ro: Etichete

en: Key
ro: Cheie

en: Unchecked
ro: Nebifat

en: Checked
ro: Bifat
