Labelauty (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Key
ta: சாவி

en: Checked
ta: சரிபார்த்தது
