Labelauty (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Key
tr: Anahtar

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Checked
tr: İşaretli
