Labelauty (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Labels
uk: Мітки

en: Key
uk: Ключ

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Unchecked
uk: Непозначено

en: Checked
uk: Перевірено
