Labelauty (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Labels
vi: Nhãn

en: Key
vi: Khóa

en: Plugin
vi: Trình cắm
