Labelauty (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Not found
ca: No trobat

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Key
ca: Clau

en: Plugin
ca: Connector

en: Hide labels
ca: Amaga les etiquetes

en: Checked
ca: Comprovat
