Labelauty (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Key
el: Κλειδί

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Checked
el: Ελέγχθηκε
