Labelauty (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Forms
it: Form

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Not found
it: Non trovato

en: Labels
it: Etichette

en: Key
it: Chiave

en: Checked
it: Selezionato
