Labelauty (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Not found
lt: Nerasta

en: Labels
lt: Žymės

en: Key
lt: Raktas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Unchecked
lt: Nepasirinkta

en: Checked
lt: Pasirinkta
