Labelauty (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Key
lv: Atslēga

en: Plugin
lv: Spraudnis
