LABjs (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: An AJAX HTTP error occurred.
he: תקלת AJAX HTTP קרתה.

en: HTTP Result Code: !status
he: קוד תוצאת HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
he: בקשת AJAX HTTP הופסקה בטרם עת.

en: Debugging information follows.
he: מידע לניפוי שגיאות מוצג להלן.

en: Path: !uri
he: נתיב: !uri

en: StatusText: !statusText
he: טקסט סטטוס: !statusText

en: ResponseText: !responseText
he: טקסט תגובה: !responseText

en: ReadyState: !readyState
he: מצב מוכנות: !readyState

en: @title dialog
he: דיאלוג @title
