LABjs (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: An AJAX HTTP error occurred.
lt: AJAX HTTP klaida.

en: HTTP Result Code: !status
lt: HTTP rezultato kodas: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
lt: AJAX HTTP užklausa nutraukta nenormaliai.

en: Debugging information follows.
lt: Tikrinimo informacija seka.

en: Path: !uri
lt: Kelias: !uri

en: StatusText: !statusText
lt: BūsenosTekstas: !statusText

en: ResponseText: !responseText
lt: AtsakymoTekstas: !responseText

en: ReadyState: !readyState
lt: PasiruošęsBūsena: !readyState
