LABjs (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: An AJAX HTTP error occurred.
is: AJAX HTTP villa kom upp.

en: HTTP Result Code: !status
is: HTTP Stöðukóði: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
is: AJAX HTTP beiðnin endaði með óeðlilegum hætti.

en: Debugging information follows.
is: Sjá meðfylgjandi aflúsunarskilaboð.

en: Path: !uri
is: Slóð: !uri

en: StatusText: !statusText
is: Stöðutexti: !statusText

en: ResponseText: !responseText
is: SvörunarTexti: !responseText
