LABjs (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Enable on every page except the listed pages.
hu: Minden oldalon engedélyezett, kivéve a felsoroltakon.

en: Enable on only the listed pages.
hu: Csak a felsorolt oldalakon engedélyezett.

en: An AJAX HTTP error occurred.
hu: Egy AJAX HTTP hiba következett be.

en: HTTP Result Code: !status
hu: HTTP eredménykód: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
hu: Az AJAX HTTP kérés rendellenesen megszakadt.

en: Debugging information follows.
hu: Hibakeresési információk következnek.

en: Path: !uri
hu: Útvonal: !uri

en: StatusText: !statusText
hu: Állapotüzenet: !statusText

en: ResponseText: !responseText
hu: Válaszüzenet: !responseText

en: ReadyState: !readyState
hu: Készültség: !readyState

en: @title dialog
hu: @title párbeszédablak
