LABjs (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: An AJAX HTTP error occurred.
my: AJAX HTTP အမှားတစ်ခု ဖြစ်နေသည်။

en: HTTP Result Code: !status
my: HTTP ရလဒ်အမှတ်အသား: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
my: AJAX HTTP တောင်းဆိုမှု ပုံမှန်မဟုတ်ဘဲ ရပ်သွားသည်။

en: StatusText: !statusText
my: အခြေအနေ အသိပေးချက် : !statusText

en: ResponseText: !responseText
my: တုန့်ပြန်မှု အသိပေးချက် : !responseText

en: ReadyState: !readyState
my: အဆင်သင့် အခြေအနေ : !readyState
