LABjs (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Performance
pl: Wydajność

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: An AJAX HTTP error occurred.
pl: Wystąpił błąd w AJAX HTTP.

en: HTTP Result Code: !status
pl: Błąd HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
pl: Zapytanie AJAX HTTP zostało przerwane.

en: Debugging information follows.
pl: Informacje diagnostyczne.

en: Path: !uri
pl: Ścieżka: !uri
