LABjs (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Performance
sv: Prestanda

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Ange en sida per rad i form av Drupalsökvägar. Jokertecken är "*". Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan och %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: An AJAX HTTP error occurred.
sv: Ett AJAX HTTP-fel inträffade

en: HTTP Result Code: !status
sv: Resultatkod för HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
sv: Ett AJAX HTTP-anrop avslutades oväntat.

en: Debugging information follows.
sv: Felsökningsinformation följer.

en: Path: !uri
sv: Sökväg: !uri

en: StatusText: !statusText
sv: Statustext: !statusText

en: ResponseText: !responseText
sv: Svarstext: !responseText

en: ReadyState: !readyState
sv: Tillstånd: !readyState

en: @title dialog
sv: Dialog @title
