LABjs (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Performance
tr: Performans

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Drupal yolunu kullanarak her satıra tek bir sayfa girin. '*' karakteri jokerdir. Örnek: ağ günlüğü sayfası için %blog; tüm kişisel ağ günlükleri için %blog-wildcard. Anasayfa için %front kullanınız.

en: An AJAX HTTP error occurred.
tr: Bir AJAX HTTP hatası oluştu.

en: HTTP Result Code: !status
tr: HTTP Sonuç Kodu: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
tr: Bir AJAX HTTP istemi olağandışı sonlandırıldı.

en: Debugging information follows.
tr: Hata ayıklama bilgisi aşağıda.

en: Path: !uri
tr: Yol: !uri

en: StatusText: !statusText
tr: Durum Metni: !statusText

en: ResponseText: !responseText
tr: Yanıt Metni: !responseText
