LABjs (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: أدخل مسارات دروبال: عنوان صفحة واحد في كل سطر. علامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. على سبيل المثال %blog هو مسار المدونات، %blog-wildcard لمدونة كل مستخدم. %front هي الصفحة الرئيسية.

en: An AJAX HTTP error occurred.
ar: حدث خطأ أجاكس HTTP.

en: HTTP Result Code: !status
ar: نتيجة كود PHP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
ar: تم إنهاء طلب AJAX HTTP بشكل غير عادي.

en: Debugging information follows.
ar: يليه معلومات التنقيح.

en: Path: !uri
ar: المسار: !uri

en: StatusText: !statusText
ar: نص الحالة: !statusText

en: @title dialog
ar: حوار @title
