LABjs (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Indtast én sti pr. linje som Drupal-stier. Brug '*'-tegnet som joker. Indtast f.eks. %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: An AJAX HTTP error occurred.
da: Der opstod en AJAX HTTP-fejl.

en: HTTP Result Code: !status
da: HTTP resultatkode: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
da: En AJAX HTTP-forespørgsel afsluttede på unormal vis.

en: Debugging information follows.
da: Information til fejlsøgning følger.

en: Path: !uri
da: Sti: !uri
