LABjs (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Sasissètz una pagina per linha jos la forma de camins Drupal. Lo caractèr '*' es un joker. Sasissètz per exemple %blog per la pagina dels blogs e %blog-wildcard per cada blog personal. %front es la pagina d'acuèlh.

en: An AJAX HTTP error occurred.
oc: Una error HTTP AJAX s'es produita.

en: HTTP Result Code: !status
oc: Còde d'estatut HTTP : !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
oc: Una requèsta HTTP AJAX s'es acabada anormalament.

en: Debugging information follows.
oc: Informacions de desbugatge çaijós.

en: Path: !uri
oc: Camin : !uri

en: StatusText: !statusText
oc: StatusText : !statusText

en: ResponseText: !responseText
oc: ResponseText : !responseText

en: ReadyState: !readyState
oc: ReadyState : !readyState

en: @title dialog
oc: dialòg de @title
