LABjs (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: An AJAX HTTP error occurred.
uk: Сталась помилка AJAX HTTP.

en: HTTP Result Code: !status
uk: HTTP-код відповіді: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
uk: Запит AJAX HTTP несподівано обірвався

en: Debugging information follows.
uk: Далі надаються відомості для зневадження.

en: Path: !uri
uk: Шлях: !uri

en: StatusText: !statusText
uk: Текст стану: !statusText

en: ResponseText: !responseText
uk: Текст відповіді: !responseText

en: ReadyState: !readyState
uk: Стан готовності: !readyState

en: @title dialog
uk: Діалог @title

en: Page specific LABjs settings
uk: Налаштування LABjs стосовно сторінок

en: Enable LABjs on specific pages
uk: Увімкнути LABjs на певних сторінках
