LABjs (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
vi: Nhập đường dẫn mỗi trang trên một dòng. Ký tự '*' là ký tự đại diện. Ví dụ nhập đường dẫn %blog là cho trang blog và %blog-wildcard cho tất cả các blog cá nhân. %front là trang chính.

en: An AJAX HTTP error occurred.
vi: Có lỗi AJAX HTTP.

en: HTTP Result Code: !status
vi: Kết quả mã HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
vi: Yêu cầu AJAX HTTP kết thúc bất thường.

en: Debugging information follows.
vi: Rà lỗi theo thông tin sau.

en: Path: !uri
vi: Đường dẫn: !uri

en: ResponseText: !responseText
vi: ResponseTextt: !responseText

en: @title dialog
vi: Hộp thoại @title
