LABjs (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: An AJAX HTTP error occurred.
ca: Hi ha hagut un error HTTP d'AJAX.

en: HTTP Result Code: !status
ca: Codi de resultat HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
ca: Una petició HTTP d'AJAX ha acabat de forma anormal.

en: Debugging information follows.
ca: A continuació hi ha informació de depuració.

en: Path: !uri
ca: Camí: !uri

en: @title dialog
ca: Quadre de @title
