LABjs (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: An AJAX HTTP error occurred.
cs: Objevila se AJAX HTTP chyba.

en: HTTP Result Code: !status
cs: Výsledný kód HTTP je: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
cs: AJAX HTTP požadavek skončil neobvykle.

en: Debugging information follows.
cs: Následují informace pro ladění.

en: Path: !uri
cs: Cesta: !uri

en: StatusText: !statusText
cs: Text stavu: !statusText

en: ResponseText: !responseText
cs: Text odpovědi:  !responseText
