LABjs (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ja: １行に１ベージとして、パスを入力してください。 <b>*</b> はワイルドカードとして使えます。 例えばブログページのパスを指定するには <b>%blog</b>、ユーザー別のブログは <b>%blog-wildcard</b> と入力してください。 また、フロントページを指定するには <b>%front</b> と入力してください。

en: An AJAX HTTP error occurred.
ja: AJAX HTTPエラーが発生しました。

en: HTTP Result Code: !status
ja: HTTP リザルトコード: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
ja: AJAX HTTPリクエストが異常終了しました。

en: Debugging information follows.
ja: デバッグ用情報は以下の通りです。

en: Path: !uri
ja: パス: !uri

en: StatusText: !statusText
ja: ステータステキスト: !statusText

en: ResponseText: !responseText
ja: レスポンステキスト:  !responseText

en: ReadyState: !readyState
ja: レディーステート: !readyState

en: @title dialog
ja: @title ダイアログ
