LABjs (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Enable on only the listed pages.
nl: Enkel inschakelen op de aangegeven pagina's.

en: An AJAX HTTP error occurred.
nl: Er is een AJAX HTTP fout opgetreden.

en: HTTP Result Code: !status
nl: HTTP-resultaatcode: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
nl: Een AJAX HTTP-aanvraag is onverwacht afgebroken

en: Debugging information follows.
nl: Debug informatie volgt.

en: Path: !uri
nl: Pad: !uri

en: StatusText: !statusText
nl: Statustekst: !statusText

en: ResponseText: !responseText
nl: Antwoordtekst: !responseText

en: @title dialog
nl: @title dialoog
