LABjs (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: An AJAX HTTP error occurred.
sk: Vyskytla sa chyba AJAX HTTP.

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
sk: Abnormálne ukončenie AJAX HTTP požiadavky.

en: Debugging information follows.
sk: Nasleduje výpis ladiacich informácií.

en: Path: !uri
sk: Cesta: !uri

en: StatusText: !statusText
sk: Stavový text: !statusText

en: @title dialog
sk: @title dialóg
