LABjs (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
th: ระบุตำแหน่งในระบบของ Drupal 1 ตำแหน่งต่อบรรทัด ตัวอักษร '*' ทำหน้าที่เป็น wildcard ตัวอย่างเช่นตำแหน่ง %blog หมายถึงหน้าบล็อกหลัก และ %blog-wildcard หมายถึงบล็อกของผู้ใช้แต่ละคนทุกบล็อก ถ้าต้องการหน้าแรก ให้ใช้ %front

en: An AJAX HTTP error occurred.
th: เกิดข้อผิดพลาดใน AJAX HTTP

en: HTTP Result Code: !status
th: รหัสผล HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
th: การร้องขอ AJAX HTTP สิ้นสุดอย่างผิดปกติ

en: Debugging information follows.
th: รายละเอียดสำหรับดีบั๊ก

en: Path: !uri
th: พาธ: !uri

en: StatusText: !statusText
th: สถานะ: !statusText

en: ResponseText: !responseText
th: การตอบสนอง: !responseText

en: ReadyState: !readyState
th: สถานะเตรียมพร้อม: !readyState
