LABjs (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: به ازای هر خط، مسیر یک صفحه را براساس ساختار مسیرهای دروپال وارد کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحات وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحات وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: An AJAX HTTP error occurred.
fa: یک خطای AJAX HTTP رخ داده است.

en: HTTP Result Code: !status
fa: کد نتیجه HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
fa: یک درخواست AJAX HTTP به صورت غیرعادی خاتمه یافت.

en: Debugging information follows.
fa: اطلاعات اشکال‌زدایی در ادامه آمده است.

en: Path: !uri
fa: مسیر: !uri

en: StatusText: !statusText
fa: متن وضعیت: !statusText

en: ResponseText: !responseText
fa: متن پاسخ: !responseText

en: ReadyState: !readyState
fa: وضعیت آمادگی: !readyState

en: @title dialog
fa: پنجره @title
