LABjs (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: An AJAX HTTP error occurred.
gl: Houbo un erro HTTP AJAX.

en: HTTP Result Code: !status
gl: Código de Resultado HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
gl: Unha solicitude HTTP de AJAX finalizou de maneira anormal.

en: Debugging information follows.
gl: A continuación detállase a información de depuración

en: Path: !uri
gl: Ruta: !uri

en: @title dialog
gl: Diálogo @title
