LABjs (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: An AJAX HTTP error occurred.
hr: Došlo je do AJAX HTTP greške.

en: HTTP Result Code: !status
hr: HTTP kôd: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
hr: AJAX HTTP zahtjev je nenormalno završio.

en: Debugging information follows.
hr: Slijede debug informacije.

en: Path: !uri
hr: Putanja: !uri

en: StatusText: !statusText
hr: StatusTekst: !statusText

en: @title dialog
hr: @title dijalog
