LABjs (7.x-1.7) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ចូល​មួយ​ទំព័រ​ក្នុង​មួយ​បន្ទាត់ជា​ផ្លូវ​របស់ Drupal ។ តួអក្សរ '*' គឺ​ជា​តួអក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ឧទាហរណ៍ គឺ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​ប្លុក និង​តួអក្សរ​ជំនួស %blog សម្រាប់​ប្លុក​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ទាំង​អស់ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ ។

en: An AJAX HTTP error occurred.
km: កំហុស​ AJAX HTTP ​បាន​កើត​ឡើង​ ។

en: HTTP Result Code: !status
km: កូដ​លទ្ធ​ផល​ HTTP ​៖ !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
km: សំណើ​ AJAX HTTP ​ត្រូវ​បាន​លុបខុស​ពី​ធម្មតា ។

en: Debugging information follows.
km: ការ​ធ្វើ​តាម​ព័ត៌មាន​បំបាត់​កំហុស​ ។

en: Path: !uri
km: ផ្លូវ​ ៖ !uri

en: StatusText: !statusText
km: អត្ថបទ​ស្ថាន​ភាព ៖ !statusText

en: ResponseText: !responseText
km: អត្ថបទ​ឆ្លើយ​តប ៖ !responseText

en: ReadyState: !readyState
km: ស្ថាន​ភាព​រួច​រាល់​ ៖ !readyState

en: @title dialog
km: ប្រអប់ @title
