LABjs (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Introdu câte o pagină pe rând, sub formă de căi de acces Drupal. Caracterul '*' este universal. Exemple de căi sunt '%blog' pentru pagina de blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: An AJAX HTTP error occurred.
ro: S-a produs o eroare AJAX HTTP.

en: HTTP Result Code: !status
ro: Cod rezultat HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
ro: O solicitare AJAX HTTP s-a încheiat în mod neașteptat.

en: Debugging information follows.
ro: Urmează informații de depanare.

en: Path: !uri
ro: Cale: !uri

en: StatusText: !statusText
ro: Text de stare: !statusText

en: ResponseText: !responseText
ro: RăspunsText: !responseText
