LABjs (7.x-1.8) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: An AJAX HTTP error occurred.
fi: Tapahtui AJAX HTTP virhe.

en: HTTP Result Code: !status
fi: HTTP koodi: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
fi: AJAX-HTTP-pyyntö keskeytyi odottamatta.

en: Debugging information follows.
fi: Seuraavassa virhetiedot.

en: Path: !uri
fi: Polku: !uri

en: StatusText: !statusText
fi: Tilanneteksti: !statusText

en: ResponseText: !responseText
fi: Vastausteksti: !responseText

en: @title dialog
fi: @title dialogi
