LABjs (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: An AJAX HTTP error occurred.
lv: AJAX HTTP kļūda

en: HTTP Result Code: !status
lv: HTTP iznākuma kods: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
lv: AJAX HTTP pieprasījums tika netipiski pārtraukts.

en: Path: !uri
lv: Ceļš: !uri

en: @title dialog
lv: @title dialogs
