LABjs (7.x-1.8) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ru: Вводите по одному внутреннему пути Drupal на строку. Символ '*' заменяет любое количество символов. Например, введите %blog для обзорной страницы блогов, %blog-wildcard для всех персональных блогов. %front - главная страница.

en: Enable on every page except the listed pages.
ru: Включить на всех страницах, кроме перечисленных.

en: Enable on only the listed pages.
ru: Включить только на перечисленных страницах.

en: Javascript Utilities
ru: Утилиты Javascript

en: An AJAX HTTP error occurred.
ru: Возникла AJAX HTTP ошибка.

en: HTTP Result Code: !status
ru: Полученный код HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
ru: AJAX HTTP-запрос неожиданно завершён.

en: Debugging information follows.
ru: Следует отладочная информация.

en: Path: !uri
ru: Путь: !uri

en: StatusText: !statusText
ru: Текст Состояния: !statusText

en: ResponseText: !responseText
ru: Текст Ответа: !responseText

en: @title dialog
ru: Диалог @title

en: Page specific LABjs settings
ru: Настройки LABjs касательно страниц

en: Enable LABjs on specific pages
ru: Включить LABjs на заданных страницах
