LABjs (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Performance
az: Performans

en: An AJAX HTTP error occurred.
az: AJAX HTTP xətası baş verdi.

en: HTTP Result Code: !status
az: HTTP Nəticə Kodu: !status

en: StatusText: !statusText
az: Status Mətni: !statusText

en: ResponseText: !responseText
az: Cavab mətni: !responseText

en: ReadyState: !readyState
az: Hazır status: !readyState
