LABjs (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: An AJAX HTTP error occurred.
bg: Възникна AJAX HTTP грешка

en: HTTP Result Code: !status
bg: Получен е HTTP код :!status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
bg: HTTP заявката на AJAX не завърши нормално

en: Debugging information follows.
bg: Следва информация за настройка

en: Path: !uri
bg: Път: !uri

en: StatusText: !statusText
bg: Статус текст: !statusText

en: @title dialog
bg: @title диалог
