LABjs (7.x-1.8) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Εισάγετε μία σελίδα ανά γραμμή ως μορφή διαδρομών του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών: %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η κεντρική σελίδα.

en: An AJAX HTTP error occurred.
el: Παρουσιάστηκε AJAX HTTP σφάλμα.

en: HTTP Result Code: !status
el: Κωδικός αποτελέσματος HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
el: Μια AJAX HTTP αίτηση δεν περατώθηκε φυσιολογικά.

en: Debugging information follows.
el: Ακολουθούν πληροφορίες αποσφαλμάτωσης.

en: Path: !uri
el: Διαδρομή: !uri

en: StatusText: !statusText
el: Κείμενο Κατάστασης: !statusText

en: ResponseText: !responseText
el: Κείμενο Απόκρισης: !responseText

en: ReadyState: !readyState
el: Κατάσταση Έτοιμο: !readyState

en: @title dialog
el: Παράθυρο διαλόγου @title
